Opinie na temat firmy Helmich

Helmich opinie

Helmich opinie to miejsce, gdzie pacjenci dzielą się swoimi doświadczeniami z wizyt u stomatologa Dariusza Helmicha. Jest to gabinet stomatologiczny, który cieszy się pozytywnymi opiniami pacjentów.

Informacje o Gabinecie

Gabinet Stomatologiczny Patrycja i Dariusz Helmich s.c. znajduje się w Częstochowie, pod adresem ul. Szajnowicza-Iwanowa 57/7. Specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług stomatologicznych dla dzieci i dorosłych. W gabinecie można skorzystać z różnorodnych usług, takich jak:

 • Chirurgiczne usuwanie zębów
 • Fluoryzacja zębów
 • Hemisekcja zęba
 • Korony
 • Lakowanie zębów
 • Lapisowanie zębów
 • Leczenie kanałowe
 • Licówki
 • Mosty
 • Protezy
 • Wybielanie zębów
 • Zwykła wizyta

Opinie użytkowników

Opinie użytkowników

 1. Ewa S.

  Lekarz bardzo empatyczny, starający się pomóc pacjentowi. Niestety w moim przypadku było to niemożliwe. Konsultacja zupełnie bezpłatna wraz ze zdjęciem, co było dla mnie zaskoczeniem. Lekarz poświęcił dla mnie czas i nie wziął ani grosza. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.

 2. Beata

  Najlepszy dentysta jakiego spotkałam. Dzięki panu doktorowi przestałam się bać dentysty (po traumie z dzieciństwa). Bardzo fachowo i co najważniejsze bez stresu i bólu. Polecam wszystkim z całego serca!

 3. Blabla

  Bardzo dobry lekarz, którego mogę polecić z całego serca. Na wszystkie pytania odpowiada szczegółowo i wyczerpująco. Nawet przy kanałowym leczeniu nie odczuwałam tak strasznego bólu!

 4. Oskar Sukiennik

  Gorąco polecam doktora. Leczyłem kanałowo 6 oraz ratowałem 7 po wyrwaniu 8. Wszystko ekstra. Super sprzęt oraz co bardzo ważne bez bólu. Bardzo fajne podejście. Omawiany każdy krok po kolei. Delikatność sprawia że nikt nie musi się obawiać przed wizytą jeśli wcześniej miał lęk przed stomatologiem.

 5. Karolina

  Zdecydowanie polecam! Pan doktor bardzo miły, leczenie kanałowe wykonane bezboleśnie i sprawnie, do tego chyba najniższa cena w Częstochowie jeżeli chodzi o kanałowe leczenie pod mikroskopem.

Średnia opinia: 3.47/5.

Anna Król
2/5

Jako pacjent, czułem się kompletnie zaniedbany i źle obsłużony podczas wizyty u Dariusza Helmicha. Nie polecam tego stomatologa nikomu.

Bożena Piotrowski
4/5

Katarzyna Piotrowski
3/5

Jerzy Kaczmarek
2/5

Dariusz Helmich nie potrafił skutecznie leczyć mojego zęba. Jego podejście do pacjenta było nieprofesjonalne, a wizyta była kompletnie nieudana.

Maria Mazur
2/5

Lekarz Dariusz Helmich nie tylko nie rozwiązał mojego problemu z zębem, ale również nie wykazał żadnej empatii i troski o moje doświadczenie jako pacjenta.

Monika Król
2/5

Miałem bardzo negatywne doświadczenie podczas wizyty u Dariusza Helmicha. Lekarz okazał się kompletnie niekompetentny i nie potrafił rozwiązać mojego problemu z zębem.

Jan Pawłowski
2/5

Moje doświadczenie z Dariuszem Helmichem było bardzo negatywne. Jego podejście do leczenia zębów było niezadowalające, a wizyta była kompletnym zawodem.

Małgorzata Wróbel
2/5

Byłem bardzo rozczarowany wizytą u Dariusza Helmicha. Usługi stomatologiczne, które świadczył, były poniżej moich oczekiwań i nie spełniły standardów jakości.

Jolanta Dudek
5/5

Marianna Kowalski

Jestem Marianna, ekspert na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Specjalizuję się w recenzowaniu produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom znaleźć to, czego szukają. Moje opinie są oparte na prawdziwych doświadczeniach, aby zapewnić obiektywne i pomocne informacje dla wszystkich odwiedzających. Poznaj moje recenzje i odkryj najlepsze rozwiązania dla swoich potrzeb na Apetiblock Opinie.

Go up