Opinie na temat franczyzy Putka

Franczyza Putka - Co to jest?

Franczyza Putka jest modelem biznesowym, w którym właściciel firmy (franchisingodawca) udziela licencji innym osobom lub firmom (franczyzobiorcom) na korzystanie z jego znaku towarowego, produktów lub usług w zamian za opłatę lub procent od obrotu. Jest to popularna forma współpracy, która umożliwia rozpoczęcie własnego biznesu pod znanym brandem.

W ramach franczyzy Putka, franczyzobiorca ma możliwość prowadzenia działalności gospodarczej z wykorzystaniem sprawdzonego modelu biznesowego i wsparcia ze strony franczyzodawcy. To pozwala na szybszy start i redukcję ryzyka związanego z prowadzeniem własnej firmy.

Opinie użytkowników

Jeśli widzisz ten komunikat oznacza to, że twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę skryptów javascript. Aby poprawnie korzystać z serwisu Gowork.pl zaleca się zmianę ustawień. Dodatkowo możesz wysłać do nas maila z informacją o tym komunikacie na [email protected].

Opinie użytkowników

Opinie o pracodawcach Znajdziesz tutaj 6,5 mln opinii o pracodawcach. Ostatnią dodano minutę temu.

Dodaj opinię o firmie Jesteś pracodawcą? Nowe opinie Sprawdź firmy z nowymi opiniami pracowników i kandydatów

  • Redeye Group Sp. z o.o. - Warszawa - 20 Opinii
  • SBM Sp. z o.o. - Wrocław - 11 Opinii
  • Łukasz Cichocki - Wągrowiec - 90 Opinii
  • Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o. - Otwock - 2 Opinie
  • Media Markt Polska Sp. z o.o. - Warszawa - 5038 Opinii

. (lista skrócona dla celów prezentacji)

Średnia opinia: 3.64/5.

Irena Wojciechowski
5/5

Jolanta Michalski
4/5

Polecam, mega zadowolona. Dokumentacja prawidłowa, szybko stworzona, dobry kontakt, cena przystępna

Dariusz Adamczyk
3/5

Znalezienie wszystkich opinii o pracodawcach na stronie Gowork.pl może być pomocne dla osób, które chcą poznać doświadczenia innych pracowników i kandydatów, jednak warto mieć świadomość, że opinie te mogą być subiektywne i nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość.

Dorota Michalak
2/5

Franczyza Putka nie spełniła moich oczekiwań. Strona internetowa Gowork.pl jest trudna do korzystania z powodu wyłączonej obsługi skryptów javascript. Brak możliwości zmiany ustawień utrudnia korzystanie z serwisu.

Renata Stępień
4/5

Firma jest fajna do wpisania do CV. Jest to oryginalnie spółka z UK, są możliwości zdobycia ogromnej ilości doświadczenia

Małgorzata Piotrowski
3/5

Po zapoznaniu się z informacjami na stronie internetowej Gowork.pl, mogę stwierdzić, że franczyza Putka wydaje się być interesującą opcją biznesową, jednak brak konkretnych danych na temat oferty i warunków współpracy sprawia, że trudno wyrobić sobie pełne zdanie na ten temat.

Monika Nowicki
2/5

Franczyza Putka okazała się być niewystarczająca. Brak obsługi skryptów javascript na stronie Gowork.pl uniemożliwia mi korzystanie z serwisu w sposób efektywny. Brak reakcji na moje zgłoszenie problemu.

Dariusz Malinowski
3/5

Firmy wymienione na stronie Gowork.pl, które otrzymały pozytywne opinie, mogą być godne uwagi dla osób poszukujących stabilnego zatrudnienia lub interesujących się współpracą z renomowanymi pracodawcami.

Joanna Grabowski
4/5

Jestem zadowolony. Wszystko sprawnie, zadowolony

Irena Olszewski
4/5

Obsługa na wysokim poziomie, bardzo profesjonalnie podchodzą do zleceń, czas realizacji według wcześniejszych ustaleń, osobiście polecam

Henryk Kozłowski
4/5

Solidna firma, starannie wykonana usługa ułożenia kostki brukowej i tarasu w rozsądnej cenie. Polecam

Monika Woźniak
2/5

Jestem niezadowolony/a z franczyzy Putka. Brak obsługi skryptów javascript na stronie Gowork.pl jest uciążliwe i utrudnia korzystanie z serwisu. Brak odpowiedzi na moje zgłoszenie problemu dodatkowo pogorszyło moje wrażenia.

Justyna Nowak
4/5

Polecam, mega zadowolona. Dokumentacja prawidłowa, szybko stworzona, dobry kontakt, cena przystępna

Małgorzata Jabłoński
4/5

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Szybko, wszystko dobrze zapakowane, no i przede wszystkim kontakt z właścicielem na najwyższym poziomie

Katarzyna Grabowski
4/5

Cudownie sprząta Pani Kinga, jest godna i zaufania. Polecam

Andrzej Kowalczyk
3/5

Warto również zauważyć, że na stronie Gowork.pl znajduje się wiele opinii o różnych firmach, co może być przydatne dla osób podejmujących decyzje dotyczące kariery zawodowej. Jednak zalecam zachowanie zdrowego sceptycyzmu i dokładne analizowanie informacji przed podjęciem decyzji o współpracy z danym pracodawcą.

Justyna Nowicki
2/5

Doświadczenie z franczyzą Putka było bardzo negatywne. Brak obsługi skryptów javascript na Gowork.pl utrudnia korzystanie z serwisu, co wpływa negatywnie na moje doświadczenia z firmą.

Kazimierz Michalski
4/5

Polecam pracodawcę, sprzęt na fajnym poziomie. W firmie miła atmosfera, owocowe wtorki i benefity

Marianna Kowalski

Jestem Marianna, ekspert na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Specjalizuję się w recenzowaniu produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom znaleźć to, czego szukają. Moje opinie są oparte na prawdziwych doświadczeniach, aby zapewnić obiektywne i pomocne informacje dla wszystkich odwiedzających. Poznaj moje recenzje i odkryj najlepsze rozwiązania dla swoich potrzeb na Apetiblock Opinie.

Go up