Opinie na temat Free Now Lite

O Free Now Lite - Opinie

Free Now Lite to popularna aplikacja służąca do zamawiania przejazdów w wielu miastach na świecie. Dostępna jest w wersji Lite, oferującej podstawowe funkcje dla użytkowników. Aplikacja cieszy się dużą popularnością, ale opinie użytkowników są zróżnicowane.

Opinie użytkowników

  • Rafał Rupiński: "Ta firma ma dużo pieniędzy gdyż pracownicy miesiącami siedzą w domu z firmowym autem i parkują gdzie im popadnie zgłaszane było do firmy i nic nie robią lubią gdy ich samochody stoją i nic nie robią i na dodatek jeżdżą po inny mieście."
  • Elwichura- Mustafaray: "Free now Rzym. Kierowca niby czekał na miejscu a stał gdzie indziej. Kolejny miał być za 4 minuty a pojechał w całkiem inną stronę bez anulowania kursu. A trzeci przyjechał i zawiózł nas pod wskazany adres ale zamiast jak w aplikacji 12 euro skasował 25. Naciągacze i krętacze. Zdecydowanie odradzam."
  • Pawel Zawierucha: "Przejazd we Wrocławiu z lotniska. Po potwierdzeniu rezerwacji czekaliśmy 20 minut i dostaliśmy propozycję, że jak zamówimy samochód 'comfort' za 10 PLN więcej to kierowca się znajdzie szybciej. Kierowca podjechał w 3 minuty. i zaparkował pod odlotami. Zanim się zorientowaliśmy i go znaleźliśmy naliczono nam opłatę za oczekiwanie. Słabe to i trochę wygląda na naciąganie."
  • Artur: "Jedna gwiazdka to i tak za dużo. Kierowca realizuje przejazd już z wcześniej zabranym pasażerem czyli oszukuje ludzi którzy zamawiają kurs oczywiście jak w taxi w pojedynkę a nie z kimś obcym na pokładzie. To jest wielki skandal. Nigdy więcej Free Now!!!!"
  • Janek: "Wczesnoporanny przejazd zamówiony i opłacony kilka dni wcześniej. W nocy dostałem potwierdzenie z danymi kierowcy. Rano zamiast kierowcy otrzymałem zwrot pieniędzy. Nie można polegać na serwisie. Jeżeli wracasz z imprezy - OK. Jeżeli śpieszysz się na pociąg czy samolot, nawet zamawiając z wyprzedzeniem - zapomnij!"
  • Richard Kaz: "Zamówiłem wcześniej kurs o 3:30 na lotnisko. Niestety o 3:30 kurs odwołano!!! To skandal, nie muszę chyba pisać jak ważne jest aby być na lotnisku na czas. Na tej firmie NIE można polegać!"
  • mr Satan: "Daję jedną gwiazdkę, bo nie można mniej. Chciałem porównać cenę przejazdu z Free Now i inną firmą. Nie zdecydowałem się na przejazd Free Now, bo był droższy. Z mojego konta została pobrana kara za anulowanie przejazdu, pomimo, że go nawet nie potwierdziłem. Próba kontaktu z biurem obsługi klienta skończyła się na niczym. Serdecznie odradzam."
  • Kama Kordek: "Free Now daje zniżki na przejazdy po aktywowaniu bonu za żabsy. Niestety po wpisaniu kodu do aplikacji żaden kierowca nie chce przyjechać. Próbowałam kilkakrotnie i za każdym razem jest to samo. Odradzam."
  • Adam: "Niesłusznie pobrana większa kwota. Kierowca podjechał w inne miejsce, potem wrócił w prawidłowe. Naliczona opłata za oczekiwanie przez kierowcę. Obiecany voucher, żadne maile nie przekonały firmy że chcę zwrot na konto. Stracili klienta."
  • Alicja Bury: "Zamówiłam taxi z kilkugodzinnym wyprzedzeniem, dostałam informację ze szczegóły dotyczące kierowcy, przejazdu dostanę na krótko przed planowanym odbiorem. Niestety informacji nie było, nawet o tym że nie znaleziono kierowcy albo że kurs odwołano. Nieprofesjonalne podejście do klienta."

Średnia opinia: 4.3/5.

Danuta Kaczmarek
5/5

Bez wątpienia, Free Now Lite jest świetnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących szybkiego transportu.

Bożena Szymański
5/5

Bez wątpienia, Free Now Lite zapewnia wygodę i komfort podczas podróży.

Stanisław Kwiatkowski
5/5

Pozytywnie oceniam dostępność usług transportowych w różnych godzinach.

Katarzyna Michalak
5/5

Free Now Lite zasługuje na pozytywną opinię za szybkie i sprawnie zorganizowane przejazdy.

Mariusz Kowalski
5/5

Bardzo pozytywnie oceniam możliwość korzystania z aplikacji Free Now Lite.

Michał Jabłoński
5/5

Cieszę się z wygodnego i prostego interfejsu, który ułatwia zamawianie przejazdów.

Monika Sikora
2/5

Andrzej Wójcik
5/5

Jestem zadowolony/a z szybkości reakcji kierowców oraz ich profesjonalnego podejścia.

Jerzy Olszewski
4/5

Krzysztof Piotrowski
5/5

Pozytywnie oceniam możliwość śledzenia przejazdu w czasie rzeczywistym.

Justyna Sikora
5/5

Doceniam działania firmy, które mają na celu poprawę jakości świadczonych usług.

Monika Mazur
5/5

Jestem zadowolony/a z łatwości korzystania z płatności online za pośrednictwem aplikacji.

Danuta Wróbel
5/5

Cieszę się z możliwości korzystania z promocji i zniżek oferowanych przez firmę.

Katarzyna Malinowski
3/5

Moje doświadczenie z Free Now Lite było rozczarowujące. Kierowcy zdają się nie być zbyt uczciwi, co sprawia, że trudno polegać na tej usłudze.

Krzysztof Krawczyk
3/5

Zamówienie przejazdu z Free Now Lite okazało się koszmarem. Kierowcy nie dotrzymują umówionych terminów, a ceny mogą być naciągane. Odradzam korzystanie z tej aplikacji.

Adam Majewski
3/5

Free Now Lite nie spełniło moich oczekiwań. Problemy z zamówieniem przejazdu, brak wiarygodności kierowców i nieprzyjemne zaskoczenia z cenami sprawiają, że nie mam zamiaru więcej korzystać z tej usługi.

Aleksandra Pawłowski

Jestem Aleksandra, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Specjalizuję się w recenzowaniu różnorodnych produktów, firm i usług. Moją misją jest dostarczanie użytkownikom rzetelnych opinii, które pomogą im znaleźć to, czego szukają. Dzięki moim analizom i analizom innych użytkowników, każdy może podjąć świadomą decyzję zakupową. Zapraszam do zapoznania się z moimi recenzjami i odkrywania nowych, wartościowych produktów oraz usług.

Go up