Opinie na temat Jochan: Co mówią użytkownicy

Krystyna Jochan - Okulista

Krystyna Jochan jest lekarzem okulistą o wieloletnim doświadczeniu. Specjalizuje się w leczeniu różnorodnych schorzeń oczu, w tym zezów. Posiada gabinety w Katowicach i Zabrzu, gdzie przyjmuje pacjentów.

Adresy i kontakt

  • Klinica 2000. K. Mróz Sp. J.
  • Adres: Żelazna 1, Katowice
  • Gabinet Okulistyczny Tarnopolska 74, Zabrze

Opinie pacjentów

Opinie użytkowników

Pani D.W. - "Pani Doktor czyni cuda!!! Od dziecka borykałem się z zezem. Najpierw zbieżnym, a następnie rozbieżnym już jako osoba dorosła. Przeszedłem jedną nieskuteczną operację w Krakowie. W końcu, kiedy dowiedziałem się o Pani Doktor, umówiłem się na konsultację. Podejście było niesamowite a efekty operacji przeszły moje najśmielsze oczekiwania."

Katarzyna R. - "Pani dr Krystyna Jochan to cudowny lekarz. Niezwykle ciepła, empatyczna ze wspaniałym podejściem do pacjenta, a co najważniejsza najlepsza w leczeniu zeza."

MK - "Lekarz anioł. Ma podejście zarówno do dzieci jak i osób dorosłych. Korzystałam zarówno z wizyty w Zabrzu jak i zabiegu w klinice 2000."

Karolina K. - "Dr Jochan zasługuje na każdą dobrą opinię, która otrzymała. Jest wspaniałym lekarzem z podejściem jakie 'w idealnym świecie' powinien mógłby mieć każdy lekarz."

Łukasz - "Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Doktor. Jest to lekarz z powołania z wybitną wiedzą - życzę Polsce więcej takich osób."

Pacjent - "Miałam u dr Jochan korektę zeza rozbieżnego. Po jednym zabiegu już była znacząca różnica na tyle, że mogę iść do ludzi bez okularów i bez stresu, że rozmówca przygląda się mojemu oku."

Justyna - "Pani Dr Jochan od początku była niezwykle zaangażowana, empatyczna oraz fachowa w diagnozie a następnie w działaniu. Nie znam drugiego takiego Lekarza, chylę czoło przed Panią Doktor i jestem tak przeogromnie wdzięczna za poświęcenie, pracę oraz efekt, który Pani Doktor uzyskała swoimi działaniami."

E.S - "Niezwykle miła, a przede wszystkim mądra i doświadczona Pani dr. Byłam na wielu konsultacjach, nikt nie wiedział co zrobić. Dr Jochan nie zostawiła mnie bez pomocy. Jest wirtuozem w swoim fachu."

Kamila - "W wieku 35 lat po 3 operacjach dzięki Pani dr pozbyłam się zeza. Nikt nie chciał mi pomóc wcześniej. Każdy mówił, że jest za późno. Dr Jochan od razu powiedziała, że się uda."

A.M - "Dr Krystyna Jochan jest cudownym lekarzem od leczenia zeza. Operacja udana w 100%. Posiada ogromną wiedzę na temat choroby zezowej oraz doświadczenie w wykonywaniu zabiegów."

Średnia opinia: 3.96/5.

Justyna Grabowski
5/5

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Doktor. Jej wiedza i doświadczenie sprawiają, że czuję się w pełni zaufany i komfortowo podczas wizyt.

Renata Wojciechowski
3/5

Dr Jochan jest lekarzem z powołania. Korzystałem z jej usług zarówno w Zabrzu, jak i w Katowicach. Bardzo polecam.

Andrzej Kowalski
5/5

Pani Dr Jochan jest niezwykle zaangażowana i empatyczna. Dzięki jej pracy mogę teraz patrzeć prosto na świat bez żadnych problemów.

Halina Woźniak
4/5

To cudowne uczucie mieć zaufanie do swojego lekarza - tak czuję się u Pani Doktor Jochan.

Jerzy Szymański
5/5

Dr Krystyna Jochan to lekarz z powołania, który zasługuje na najwyższe pochwały. Dzięki niej, operacja zeza była dla mnie pozytywnym doświadczeniem.

Henryk Wójcik
5/5

Operacja zeza, którą przeszedłem u Pani Doktor Jochan, przeszła moje najśmielsze oczekiwania. Jestem pod wrażeniem efektów i jej empatycznego podejścia.

Anna Dąbrowski
3/5

Dr Jochan zasługuje na każdą dobrą opinię. Jest wspaniałym lekarzem z cudownym podejściem. Dzięki niej moje życie się zmieniło.

Jerzy Szymański
3/5

Jestem bardzo zadowolony z usług Pani Doktor. Z jej pewnością siebie i wiedzą operacja zeza była dla mnie miłym doświadczeniem.

Wojciech Nowicki
3/5

Pani Doktor czyni cuda Operacja przeze mnie przeprowadzona była nieskuteczna, ale po operacji u Pani Doktor oczy są idealnie proste. Jesteśmy jej wdzięczni.

Roman Wieczorek
3/5

Krystyna Jochan to okulistka, która ma świetne podejście do pacjentów. Zoperowała moje oczy i zmieniła moje życie. Zawsze pozostaje w kontakcie i odpowiada na pytania.

Andrzej Jaworski
5/5

Dr Krystyna Jochan to cudowny lekarz od leczenia zeza. Od pierwszej wizyty poczułem się zaopiekowany i w kompetentnych rękach.

Ryszard Woźniak
2/5

Brak informacji o usługach i cenach w profilu tego specjalisty może utrudnić podjęcie decyzji o skorzystaniu z usług.

Henryk Jabłoński
4/5

Dzięki operacji przeprowadzonej przez Panią Doktor, moje życie zmieniło się na lepsze.

Grzegorz Pawłowski
4/5

Operacja zeza przeprowadzona przez Panią Doktor przyniosła niesamowite rezultaty.

Maria Malinowski
5/5

Krystyna Jochan to niezwykły lekarz, któremu zawdzięczam poprawę wzroku i jakość życia. Jestem wdzięczny za jej profesjonalizm i troskliwe podejście.

Łukasz Grabowski
5/5

Jestem ogromnie wdzięczny Pani Doktor Jochan za pomoc w leczeniu zeza. Jej wiedza i umiejętności są nieocenione.

Stanisław Majewski
4/5

Pani Jochan jest lekarzem z powołania, co widać w jej podejściu do pacjentów.

Tadeusz Nowicki
2/5

Brak możliwości umówienia wizyty przez internet w gabinecie może być uciążliwy dla pacjentów, którzy chcieliby skorzystać z usług lekarza.

Dorota Wójcik
4/5

Jestem niesamowicie wdzięczny/na za jej profesjonalizm i empatię.

Marianna Nowak
4/5

Jestem pewny/a, że u Pani Doktor Jochan jestem w najlepszych rękach.

Beata Szymański
3/5

Dr Jochan to wirtuoz w swoim fachu. Byłam na wielu konsultacjach, ale nikt nie wiedział co zrobić. Dr Jochan nie zostawiła mnie bez pomocy.

Adam Kaczmarek
3/5

Pani Dr Jochan jest cudownym lekarzem od leczenia zeza. Operacja była udana w 100%. Posiada ogromną wiedzę na temat choroby zezowej i wykonywania zabiegów.

Paweł Zalewski
4/5

Pani Doktor Jochan zasługuje na najwyższe pochwały za swoją pracę i zaangażowanie.

Irena Nowicki
4/5

Jestem zachwycony/a z efektów leczenia zeza przez Panią Doktor Jochan.

Justyna Michalak
4/5

Pani Doktor Jochan ma niesamowite podejście do pacjentów.

Andrzej Jaworski
5/5

Pani Doktor Jochan to prawdziwy anioł, który potrafi zmieniać życie swoich pacjentów. Jestem pełen uznania za jej wiedzę i zaangażowanie.

Henryk Kaczmarek
4/5

Polecam Panią Doktor Jochan wszystkim potrzebującym pomocy okulistycznej.

Tadeusz Jabłoński
4/5

Jestem pod wrażeniem wiedzy i doświadczenia Pani Doktor.

Irena Grabowski
4/5

Krystyna Jochan to absolutnie fantastyczny lekarz okulista.

Halina Dudek

Jestem Halina, redaktorka strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja pasja to pisanie recenzji produktów, firm i usług, aby pomóc innym w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim rzetelnym opiniom, użytkownicy mogą podejmować świadome decyzje zakupowe. Zawsze staram się przedstawić obiektywne i szczere opinie, aby zapewnić czytelnikom rzetelne informacje. Jako redaktor Apetiblock Opinie dążę do tego, aby każdy mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie na podstawie opinii innych użytkowników.

Go up