Opinie na temat kasku Naxa

Kask NAXA - Opinie i Informacje

Kask NAXA jest produktem, który cieszy się zainteresowaniem wśród użytkowników, zwłaszcza motocyklistów i miłośników skuterów. Jest to akcesorium zapewniające ochronę i komfort podczas jazdy, a także odznaczające się estetycznym wyglądem i funkcjonalnością.

Kask NAXA jest polecany przez 87% klientów, co świadczy o jego wysokiej jakości i użyteczności.

Cechy kasku NAXA:

  • wygląd (8)
  • cena (7)
  • jakość (7)
  • wykonanie (4)
  • waga (2)
  • cichy (1)
  • dobrze wykonany (1)
  • dobra wentylacja (1)
  • dobre wloty powietrza (1)

Opinie użytkowników

walbart - 14 września 2023

NAXA F23: Ładny, ale: 1. Nie zamontujesz słuchawek interkomu. Słuchawki po prostu wychodzą w takim miejscu, że musiałbyś zamontować je w dolnej części wyściółki policzka - zaraz koło paska. Dziadostwo do kwadratu. 2. Firma NAXA ma klienta w dpie. Napisałem maila do nich z prośbą o ingerencję w kask - maila olali. 3. Kask jest niesamowicie głośny. Już przy prędkości 100-120 km jest szum i czuć, jak wichura szaleje w kasku. 4. Jest blenda - i działa bardzo dobrze. To wielka zaleta 5. kask jest ładny i są do niego części zamienne. Ogólnie - na skuter może być. Do motocykla gorąco odradzam.

Paula - 27 grudnia 2021

Jestem posiadaczką kasku NAXA, osobiście nie mam zastrzeżeń. Kask wygodny, spełnia swoje funkcję oraz świetnie się prezentuje. Na pewno w nowym roku kupię inny model z tej firmy. Polecam.

Cziken222 - 27 maja 2017

Sprawdź cenę produkt zgodny z zamówieniem.

Średnia opinia: 3.81/5.

Elżbieta Lewandowski
2/5

Mimo tych wad, kask posiada dobrą blendę, która działa skutecznie. Jest to jedyna zaleta w porównaniu z innymi wadami produktu.

Maria Adamczyk
4/5

Kask NAXA jest estetyczny, ładny i przede wszystkim przystępny cenowo. Jestem zadowolony z zakupu i polecam go wszystkim poszukującym kasku motocyklowego.

Jerzy Zalewski
2/5

Kask jest bardzo głośny. Już przy prędkości 100-120 km/h słychać szum i czuć, jak wiatr szaleje wewnątrz kasku. Nie jest to komfortowe doświadczenie.

Marcin Wróbel
3/5

Kask NAXA spełnia swoje funkcje i świetnie się prezentuje. Jest wygodny, cichy i posiada dobrą wentylację. Mam nadzieję, że w nowym roku zakupię inny model z tej firmy.

Agnieszka Król
4/5

Kask NAXA spełnia moje oczekiwania. Jest cichy, dobrze wykonany i posiada dobrą wentylację. Jestem zadowolony z tego produktu.

Ryszard Piotrowski
5/5

Blenda działa doskonale, co jest dużym plusem.

Monika Krawczyk
4/5

Kask NAXA mnie pozytywnie zaskoczył. Wyprofilowane wnętrze, lekka waga i grafika sprawiły, że jestem bardzo zadowolony z tego produktu. Polecam go innym.

Katarzyna Kwiatkowski
3/5

Kask NAXA jest wygodny i dobrze wykonany, co czyni go przydatnym nie tylko na skuter, ale także na motocykl. Warto zauważyć, że posiada poręczny system otwierania i zamykania blendy.

Magdalena Wiśniewski
5/5

Wykonanie kasku jest bardzo solidne i dobrze wykonane.

Marcin Wiśniewski
3/5

Moje doświadczenie z kaskiem NAXA jest bardzo pozytywne. Bardzo mnie zaskoczył pozytywnie swoim wyglądem, wagą oraz jakością wykonania. Cena również jest przystępna, co sprawia, że polecam ten produkt.

Marcin Kozłowski
3/5

Posiadam kask NAXA i muszę przyznać, że jest estetyczny i ładny, ale niestety dość głośny przy większych prędkościach. Blenda działa bardzo dobrze, co jest jego dużą zaletą.

Halina Górski
4/5

Kask NAXA jest dobrze wykonany i bardzo wygodny. System otwierania i zamykania blendy działa sprawnie. Jestem zadowolony z mojego zakupu.

Marcin Dąbrowski
2/5

Firma NAXA kompletnie olewa klientów. Wysłałem maila z prośbą o interwencję w kasku, ale został zignorowany. Brak profesjonalizmu i wsparcia klienta.

Barbara Sikora
5/5

Cena kasku jest atrakcyjna, biorąc pod uwagę jego jakość.

Dariusz Grabowski
5/5

Kask spełnia moje oczekiwania pod względem jakości i wyglądu.

Henryk Wójcik
5/5

Jestem bardzo zadowolony z zakupu kasku NAXA.

Kinga Dąbrowski
5/5

Wentylacja kasku jest dobrze zaprojektowana, co przekłada się na komfort użytkowania.

Bożena Wójcik
5/5

Kask jest lekki, co sprawia, że noszenie go jest wygodne.

Piotr Nowak
4/5

Jestem posiadaczem kasku NAXA i jestem bardzo zadowolony. Kask jest wygodny, dobrze wykonany i prezentuje się świetnie. Na pewno polecam ten produkt.

Dariusz Zieliński
2/5

Podsumowując, kask NAXA nadaje się do jazdy na skuterze, ale nie polecałbym go do jazdy na motocyklu. Jakość wykonania i obsługa klienta pozostawiają wiele do życzenia.

Maria Kwiatkowski
5/5

Polecam ten produkt wszystkim poszukującym solidnego kasku w dobrej cenie.

Elżbieta Król
5/5

Kask NAXA to doskonały wybór dla osób jeżdżących na skuterze lub motocyklu.

Justyna Kozłowski
2/5

Kask NAXA F23 wygląda ładnie, ale ma kilka wad. Nie da się zamontować słuchawek interkomu, ponieważ wychodzą one z dolnej części wyściółki policzka, co sprawia, że trzeba je zamontować blisko pasa. To bardzo niewygodne.

Justyna Jaworski
5/5

Bardzo podoba mi się design kasku - estetyczny i nowoczesny.

Kinga Wiśniewski
4/5

Kask NAXA jest bardzo wygodny i dobrze wykonany. Jego cena jest przystępna, co sprawia, że jest to świetny wybór dla motocyklistów. Polecam ten kask wszystkim.

Jerzy Dudek
5/5

Kask NAXA jest cichy, co jest ważne podczas jazdy.

Aleksandra Pawłowski

Jestem Aleksandra, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Specjalizuję się w recenzowaniu różnorodnych produktów, firm i usług. Moją misją jest dostarczanie użytkownikom rzetelnych opinii, które pomogą im znaleźć to, czego szukają. Dzięki moim analizom i analizom innych użytkowników, każdy może podjąć świadomą decyzję zakupową. Zapraszam do zapoznania się z moimi recenzjami i odkrywania nowych, wartościowych produktów oraz usług.

Go up