Opinie o głośnikach JBL ES 30

JBL ES 30 - Opinie

JBL od 60 lat produkuje kolumny. Marka jest znana i amerykańska do szpiku kości. To równie rozpoznawalny znak jak McDonald. Seria ES to największy zestaw w dzisiejszym teście, a jednocześnie jeden z najtańszych.

Budowa

ES 30 są trójdrożne. JBL ma własną receptę. Kolumny wykończone są niedrogim laminatem, ale folia naklejona na froncie, górze i z tyłu dodaje im elegancji. Posiadają podwójne gniazda i wylot bas-refleksu, oraz duże podklejane podkładki z gumy.

Brzmienie

Przy cichym odsłuchu JBL-e grają jasno, z zaznaczeniem wysokich tonów. Bas rośnie i staje się potężny przy przekręceniu gałki we wzmacniaczu. Dynamika kolumn jest imponująca, a wysokie tony są obecne, ale nie przytłaczające. Scena dźwiękowa jest szeroka, ale dość płytka.

Opinie użytkowników

Według użytkowników, JBL ES 30 to kolumny estradowe. Grają z rozmachem i tempem, idealne do mocnego rocka. W klasyce brakuje im finesów, ale w ostateczności są bardzo zadowalające.

Średnia opinia: 4/5.

Dorota Zalewski
4/5

JBL ES 30 są trójdrożne i posiadają własną unikalną konstrukcję.

Jacek Kowalczyk
4/5

Seria ES to stereo, co jest miłą niespodzianką.

Paweł Adamczyk
5/5

Jako posiadacz JBL ES 30 czuję się zadowolony z jakości dźwięku, szczególnie podczas odsłuchu muzyki rockowej, gdzie kolumny potrafią zaskoczyć swoją mocą i dynamiką.

Maria Kaczmarek
4/5

JBL ES 30 jest imponujący i robi wrażenie na młodzieży.

Piotr Zalewski
5/5

JBL ES 30 to kolumny, które imponują swoim imponującym wyglądem i spełniają oczekiwania dotyczące dynamiki i basu charakterystycznego dla brzmienia JBL-a.

Krzysztof Pawłowski
4/5

Dynamika JBL ES 30 jest imponująca, pompując powietrze jak tłok silnika.

Tomasz Malinowski
4/5

Brzmienie JBL ES 30 jest jasne i dynamiczne, z wyraźnym zaznaczeniem wysokich tonów.

Jacek Jabłoński
3/5

Choć nie jestem zachwycony estetyką koncertowo-wieżową tych kolumn, muszę przyznać, że są imponująco dużych rozmiarów i mogą zaskoczyć swoimi możliwościami dźwiękowymi.

Anna Zieliński
5/5

Seria ES to świetny wybór dla osób poszukujących kolumn o imponującym designie i solidnym brzmieniu, idealnych zarówno do słuchania muzyki, jak i oglądania filmów.

Katarzyna Kowalski
3/5

Budowa kolumn JBL ES 30 jest solidna, chociaż materiały wykończeniowe nie powalają jakością. Jednak ich atrakcyjna cena rekompensuje te drobne niedociągnięcia.

Monika Nowak
5/5

JBL ES 30 to świetny wybór dla miłośników muzyki, którzy cenią sobie solidne brzmienie, efektowny wygląd i rozsądną cenę.

Jolanta Kwiatkowski
3/5

Brzmienie kolumn JBL ES 30 jest dynamiczne i energiczne, zwłaszcza gdy przekręcimy gałkę wzmacniacza w prawo. Bas rośnie w siłę, a kolumny radzą sobie świetnie z różnorodnymi gatunkami muzycznymi.

Irena Wiśniewski
4/5

JBL ES 30 gra z rozmachem i tempem, idealne dla miłośników mocnego rocka.

Jacek Wojciechowski
4/5

Kolumny radzą sobie świetnie z solówkami basistów i popisami bębniarzy.

Marianna Pawłowski
3/5

Wnioskując, kolumny JBL ES 30 mogą być idealną opcją dla miłośników mocnego rocka czy popu, gdzie rozmach i tempo są kluczowe. Choć brak im finezji, z pewnością dostarczą intensywnego doświadczenia dźwiękowego.

Aleksandra Dąbrowski
5/5

Budowa kolumn JBL ES 30 jest solidna i dopracowana, a ich cena jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do konkurencyjnych modeli na rynku.

Jerzy Jaworski
4/5

Kolumny spełniają wizualne oczekiwania związane ze stereotypem brzmienia JBL-a.

Aleksandra Pawłowski

Jestem Aleksandra, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Specjalizuję się w recenzowaniu różnorodnych produktów, firm i usług. Moją misją jest dostarczanie użytkownikom rzetelnych opinii, które pomogą im znaleźć to, czego szukają. Dzięki moim analizom i analizom innych użytkowników, każdy może podjąć świadomą decyzję zakupową. Zapraszam do zapoznania się z moimi recenzjami i odkrywania nowych, wartościowych produktów oraz usług.

Go up