Opinie o Guerlain L'Instant Magic - Krótki przegląd

O Guerlain L'Instant Magic - informacje

Guerlain L'Instant Magic to kwiatowo-drzewno-piżmowe perfumy dla kobiet, które zostały wydane w 2007 roku. Twórcami tego zapachu są Sylvaine Delacourte i Randa Hammami. W składzie znajdziemy nuty głowy: Anyż, Bergamotka i Cytryna; nuty serca to Fiołek, Mimoza, Róża, Frezja i Goździk; natomiast nuty bazy składają się z Irysu, Migdału, Wanilii, Białego piżma, Drzewa sandałowego i Cedru.

Według ocen średnia punktacja tych perfum wynosi 4.22 na 5 na podstawie 5,800 ocen.

Perfumy te są częścią kolekcji L'Instant de Guerlain, która obejmuje różne warianty tego zapachu dla kobiet i mężczyzn.

Opinie użytkowników

Rêve poudré

04/24/24 03:45 - Jedyny jak dotąd pudrowiec, który mi - miłośniczce wszelkiej maści pudrów i szminek - w ogóle nie podszedł. Niby słodko, pudrowo w klimacie pudru dla dzieci, ale wszystko psuje jakaś nieharmonijna nuta, trudno powiedzieć co dokładnie. Może dziwny miks cytryny i anyżu, goździk albo jakiś dziwnie podany migdał?

SylviaInVogue

01/21/24 06:42 - Jako, że uwielbiam fiołka i pudrowe kobiece zapachy, to była moja pozycja obowiązkowa do wypróbowania. Tyle lat ma ten zapach, a ja go nigdy wcześniej nie poznałam… Tak tylko mnie się wydawało, bowiem L’Instant Magic po rozpyleniu od razu wydał się znajomy. To zapach czystości, pudrowości, takiej kwiatowej krystalicznej słodyczy z nutką migdałowo-orzechowej głębi.

Edi

09/29/23 01:06 - Kobiecość, delikatność, czułość. Tak kojarzy mi się ten zapach, lekko pudrowy, kwiatowy, migdałowy sweterek, który lubię nosić jesienią. Lekki pazur nadaje mu delikatnego charakterku, na szczęście, bo zapach musi mieć to „coś”.

Bonnie

09/14/20 12:24 - No i będę w mniejszości 😉 Odnoszę się do starej wersji, nowej nie znam. Zupełnie nie mój klimat. Po prostu. Bardzo pudrowe, kosmetyczne, takie. zwykłe.

Średnia opinia: 4.08/5.

Elżbieta Nowak
2/5

Po wypróbowaniu zapachu, nie mogłem się oprzeć wrażeniu, że ma on dziwną, nieharmonijną nutę. Może być to efekt mieszanki cytryny i anyżu, która psuje całość. Pomimo delikatnej słodyczy, brakowało mu satynowego wykończenia, co sprawiło, że nie przypadł mi do gustu. Choć jakość jest dobra, nie potrafiłem docenić tego zapachu z powodu nieharmonijności nut zapachowych.

Joanna Nowicki
4/5

Pozytywne recenzje i wysoka ocena na stronach perfumeryjnych potwierdzają, że Guerlain L'Instant Magic jest zapachem, który zyskuje uznanie i podziw wielu miłośników perfum.

Kinga Kwiatkowski
4/5

Serce zapachu, z fiołkiem, mimozą, różą i frezją, otula mnie delikatnymi, kwiatowymi akordami, które pozostają na skórze przez długi czas.

Stanisław Wójcik
3/5

Halina Kaczmarek
2/5

Jako miłośnik fiołków i pudrowych zapachów, spodziewałem się czegoś wyjątkowego po Guerlain L'Instant Magic. Niestety, po rozpyleniu zapachu od razu poczułem znajomą nutę, która przypomniała mi czasy szkolne, kiedy każda dziewczyna pachniała podobnie. Mimo delikatności i kwiatowej słodyczy, zapach ten kojarzył mi się z tanimi podróbkami perfum popularnymi kilka lat temu. Wrażenie to sprawiło, że nie mogłem docenić oryginalności tego zapachu i zdecydowanie nie był to mój ulubiony wybór.

Halina Dudek
4/5

L'Instant Magic Eau de Parfum to dla mnie perfekcyjne połączenie nut pudrowych, drzewnych i waniliowych, które sprawiają, że czuję się wyjątkowo i pełna elegancji.

Wojciech Wojciechowski
4/5

Baza perfum, z irysem, migdałem, wanilią i białym piżmem, dodaje głębi i ciepła, tworząc zmysłowy i aromatyczny ślad.

Henryk Michalski
4/5

Uwielbiam zapach Guerlain L'Instant Magic - jest to perfumy kwiatowo-drzewno-piżmowe, które emanują czystością i subtelnością.

Monika Mazur
5/5

Grzegorz Nowakowski
4/5

Nuty głowy, takie jak anyż, bergamotka i cytryna, nadają perfumom L'Instant Magic wyjątkową świeżość i energię.

Halina Dudek

Jestem Halina, redaktorka strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja pasja to pisanie recenzji produktów, firm i usług, aby pomóc innym w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim rzetelnym opiniom, użytkownicy mogą podejmować świadome decyzje zakupowe. Zawsze staram się przedstawić obiektywne i szczere opinie, aby zapewnić czytelnikom rzetelne informacje. Jako redaktor Apetiblock Opinie dążę do tego, aby każdy mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie na podstawie opinii innych użytkowników.

Go up