Opinie o hotelu Cocos The Club Bodrum

Hotel Cocos The Club Bodrum

Hotel Cocos The Club Bodrum to luksusowy obiekt hotelowy położony na Wybrzeżu Egejskim w Bodrum, Turcja. Zyskał popularność dzięki swojemu wyjątkowemu położeniu oraz wysokiemu standardowi usług.

Hotel oferuje bogaty wachlarz udogodnień, w tym basen odkryty, instytut SPA, saunę oraz specjalne udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Goście chwalą także dostęp do internetu na terenie obiektu.

Opinie użytkowników

Karolina, 30.07.2019: "Miłą niespodzianką było 'powitanie' w pokoju. Jako, że wybraliśmy się tam na nasz miesiąc miodowy to dostaliśmy kosz owoców, wino i łóżko przystrojone żywymi kwiatami i sercami."

Hotel jest położony w małej miejscowości, więc gwarantuje to ciszę i spokój, niestety w zamian za to nie ma w pobliżu wielu atrakcji. Jedzenie bardzo dobre. Duży wybór dań, deserów, owoców, tutaj nie widzę żadnych minusów.

  • Problem z komunikacją - obsługa, muzyka i animacje dla dzieci są tylko po turecku.
  • Słabe Wi-Fi, które łapie tylko w lobby i na basenie.

Gosia, 08.10.2018: "Hotel 4,5* z pakietem all inclusive bardzo oszczędnościowy z każdym dniem pobytu ilość potraw i owoców malała. Wyraźnie czuło się koniec sezonu."

Jedzenie różnorodne, bardzo dobre, dla każdego, bardzo miła obsługa. Hotel chyba raczej dla dorosłych, niż z atrakcjami dla dzieci.

Krystyna, 24.09.2018: "Pojechałam typowo na leniuchowanie. Położenie pokoi wkomponowanych na uskokach w obrębie całej infrastruktury jest dla mnie bardzo wygodne - trochę ruchu, a przede wszystkim prywatności."

Efektowne restauracje i drinkbar położone w obrębie basenu i plaży - komfortowo. Jedzenie różnorodne, bardzo dobre, dla każdego, bardzo miła obsługa. Hotel chyba raczej dla dorosłych, niż z atrakcjami dla dzieci.

Średnia opinia: 3.85/5.

Dariusz Rutkowski
3/5

Spędziłem wspaniałe wakacje w hotelu Cocos The Club Bodrum. Po przyjeździe do pokoju zastałem miłą niespodziankę w postaci kosza owoców, wina i pięknie udekorowanego łóżka z kwiatami. Wybór dań podczas posiłków był imponujący, a obsługa była bardzo pomocna i przyjazna. Niestety, jedynym minusem było słabe Wi-Fi, które działało tylko w lobby i przy basenie. Mimo tego, chętnie wróciłbym do tego hotelu z powodu czystości, zadbania oraz pięknego widoku.

Paweł Malinowski
2/5

Mimo wysiłków personelu, hotel Cocos The Club nie spełnił moich oczekiwań pod względem obsługi oraz dostępności atrakcji i usług dla zagranicznych turystów.

Jolanta Kowalczyk
4/5

Moim zdaniem hotel Cocos The Club w Bodrum to idealne miejsce na spokojne wakacje, zapewniające ciszę i relaks.

Marek Pawłowski
2/5

Obsługa hotelowa wydawała się bardziej zainteresowana tureckimi turystami niż mi, co sprawiło, że czułem się trochę zaniedbany. Problemy z komunikacją i brak znajomości języka angielskiego były uciążliwe.

Elżbieta Zając
4/5

Obsługa była bardzo miła i pomocna, chociaż mogła być lepsza znajomość języka angielskiego.

Kinga Kowalczyk
3/5

Mój pobyt w hotelu Cocos The Club był bardzo relaksujący. Położenie pokoi w malowniczej miejscowości zapewniało ciszę i spokój, idealne do odpoczynku. Jedzenie było smaczne, a obsługa mimo słabego angielskiego była miła i pomocna. Jedyne utrudnienie stanowił brak atrakcji w okolicy, ale dla osób szukających wypoczynku to idealne miejsce.

Marek Mazur
5/5

Położenie hotelu w małej miejscowości zapewnia ciszę i spokój - idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć od zgiełku codzienności.

Barbara Rutkowski
2/5

Słabe Wi-Fi, które można było złapać tylko w lobby i przy basenie, było dużym problemem, zwłaszcza dla osób potrzebujących stałego dostępu do internetu.

Michał Jabłoński
5/5

Restauracja, drinkbar i basen znajdujące się w obrębie hotelu sprawiały, że pobyt był wyjątkowo komfortowy.

Mariusz Dudek
4/5

Mimo słabego Wi-Fi, ogólnie atmosfera w hotelu była przyjemna, a obsługa starała się zapewnić gościom jak najlepsze doświadczenia.

Łukasz Olszewski
5/5

Hotel raczej skierowany dla dorosłych, jednak obsługa była bardzo miła i dbała o każdego gościa, co sprawiło, że czuliśmy się dobrze zaopiekowani.

Henryk Kaczmarek
4/5

Pomimo końca sezonu, jedzenie nadal było różnorodne i smaczne, co jest zdecydowanie plusem tego miejsca.

Justyna Wójcik
4/5

Położenie pokoi w hotelu było dla mnie wygodne, a fakt, że infrastruktura była dobrze zaplanowana, dodatkowo podnosił komfort pobytu.

Danuta Kozłowski
4/5

Duży wybór dań, deserów i owoców w restauracji hotelowej był naprawdę imponujący, nie widziałem żadnych minusów w tej kwestii.

Adam Jankowski
4/5

Restauracja, drink bar i basen z plażą zapewniały komfortowe warunki do relaksu i wypoczynku.

Halina Grabowski
5/5

Hotel Cocos The Club Bodrum zapewniał dużo prywatności dzięki rozmieszczeniu pokoi na uskokach, co było bardzo wygodne dla nas.

Grzegorz Nowicki
4/5

Powitanie w pokoju z koszem owoców, winem i przystrojonym łóżkiem był miłym akcentem, który sprawił, że czuliśmy się wyjątkowo.

Jerzy Lewandowski
2/5

Moje doświadczenie w hotelu Cocos The Club w Bodrum było rozczarowujące. Mimo pięknych widoków, brakowało w okolicy atrakcji turystycznych, co sprawiło, że czułem się zanudzony i ograniczony.

Barbara Piotrowski
4/5

Hotel jest czysty, zadbany i oferuje piękny widok, co sprawia, że chciałbym tam wrócić w przyszłości.

Paweł Krawczyk
3/5

Hotel Cocos The Club w Bodrum był dla mnie idealnym miejscem na leniwe wakacje. Położenie pokoi zapewniało prywatność, a infrastruktura hotelu była komfortowa. Jedzenie było różnorodne i smaczne, a obsługa bardzo miła. Hotel wydawał się bardziej skierowany dla dorosłych, a atrakcje dla dzieci były raczej ograniczone. Mimo drobnych niedogodności, polecam ten hotel wszystkim szukającym spokoju i relaksu.

Irena Zając
5/5

Pokoje były codziennie sprzątane, a hotel ogólnie utrzymany w czystości i z pięknym widokiem - chętnie byśmy tam wrócili.

Grzegorz Wojciechowski
5/5

Słabe Wi-Fi, które działało tylko w lobby i przy basenie, było jedynym minusem w porównaniu do innych udogodnień hotelowych.

Elżbieta Kozłowski
5/5

Pomimo problemów z komunikacją, obsługa była niezwykle miła i pomocna, chociaż bardziej skoncentrowana na tureckich turystach.

Katarzyna Pawłowski
2/5

Jedzenie w hotelu było smaczne, ale z każdym dniem pobytu czułem, że ilość potraw i owoców maleje, co sugerowało koniec sezonu i brak świeżości.

Piotr Wójcik
5/5

Duży wybór dań, deserów i owoców sprawił, że jedzenie w hotelu było bardzo smaczne, nie ma żadnych zastrzeżeń co do oferty kulinarnej.

Marcin Szymański
5/5

Hotel Cocos The Club Bodrum to idealne miejsce na romantyczny wyjazd, miło nas zaskoczyło powitanie w pokoju z koszem owoców, winem i pięknym łóżkiem przystrojonym kwiatami i sercami.

Halina Dudek

Jestem Halina, redaktorka strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja pasja to pisanie recenzji produktów, firm i usług, aby pomóc innym w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim rzetelnym opiniom, użytkownicy mogą podejmować świadome decyzje zakupowe. Zawsze staram się przedstawić obiektywne i szczere opinie, aby zapewnić czytelnikom rzetelne informacje. Jako redaktor Apetiblock Opinie dążę do tego, aby każdy mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie na podstawie opinii innych użytkowników.

Go up