Opinie o hotelu Delphin El Habib w Tunezji

Hotel Delphin El Habib Tunezja - Opinie

Hotel Delphin El Habib to popularny obiekt wypoczynkowy położony w Monastirze, Tunezja. Znany ze swojego pięknego położenia, obsługi oraz bogatego wyżywienia, hotel ten przyciąga turystów z całego świata.

Opinie użytkowników

  • SPA Anastasiia, 23.06.2024: "Hotel dobry, ale sprawdził nasze oczekiwania, trochę brudny, bardzo stary. Animatorzy SUPER LEVEL TOP. Bardzo dobre wrażanie od SPA, od pracownika na imię Jaafar, dobry uśmiechnięty i bardzo pozytywny człowiek, i człowiek słowa."
  • Ewewlina, 22.06.2024: "Pobyt bardzo udany, hotel w pięknym miejscu, super lokalizacja, pyszne jedzenie, bardzo miła i pomocna obsługa, pokoje duże i czyste."
  • Dalibor, 21.06.2024: "Pokój codziennie sprzątany, czystość w hotelu. Jak na 4* tunezyjskie jestem zdziwiony że tak wysoki standard był. Jedzenie różnorodne, każdy dzień co innego, każdy wybierze coś dla siebie."
  • Wioletta, 20.06.2024: "Obsługa hotelu super. Jedzenie dobre, zróżnicowane."
  • Darek, 20.06.2024: "Hotel ogólnie ok ale wymaga sporego remontu. Jedzenie i obsługa bardzo dobre. Położenie również ok. Natomiast stan techniczny i czystość to maksymalnie 3,5. Mimo wszystkoa polecam w tej cenie zdecydowanie."

Średnia opinia: 3.61/5.

Wojciech Kaczmarek
4/5

Wrażenia z pobytu były bardzo pozytywne, polecam hotel Delphin El Habib wszystkim poszukującym udanych wakacji w Tunezji.

Danuta Woźniak
2/5

Nie polecam tego hotelu ze względu na konieczność przeprowadzenia sporego remontu. Stan techniczny był poniżej standardu, nawet jak na 4 gwiazdki tunezyjskie.

Adam Nowak
4/5

Mój pobyt w hotelu Delphin El Habib był bardzo udany. Znajduje się w pięknym miejscu z super lokalizacją, blisko plaży. Obsługa była bardzo miła i pomocna, a pokoje duże i czyste.

Marcin Szymański
4/5

Spa w hotelu sprawiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie, zwłaszcza dzięki pracownikowi o imieniu Jaafar. Był uśmiechnięty, pozytywny i słowny, co sprawiło, że czułem się bardzo komfortowo.

Maria Sikora
5/5

Pokoje w hotelu były duże, czyste i komfortowe, co sprawiło, że mogłem w pełni zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń.

Ryszard Kowalski
4/5

Podobała mi się lokalizacja hotelu, blisko plaży i centrum Monastiru. Transfer z lotniska był krótki, co ułatwiło nam podróż.

Stanisław Piotrowski
5/5

Miałem niesamowicie udany pobyt w hotelu Delphin El Habib w Tunezji. Lokalizacja hotelu jest doskonała, blisko pięknej plaży oraz centrum Monastiru.

Ewa Kaczmarek
2/5

Moje doświadczenie w hotelu Delphin El Habib w Tunezji było bardzo niezadowalające. Hotel był brudny i bardzo stary, nie spełnił moich oczekiwań.

Halina Olszewski
4/5

Bardzo podobał mi się wysoki standard obsługi hotelowej. Basen z zjeżdżalniami oraz brodzik były świetną atrakcją dla miłośników kąpieli wodnych.

Piotr Dąbrowski
3/5

Mój pobyt w hotelu był bardzo udany. Lokalizacja hotelu była fantastyczna, jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła i pomocna, a pokoje duże i czyste. Bardzo polecam ten hotel, zwłaszcza biorąc pod uwagę wysoki standard jak na tunezyjskie 4 gwiazdki. - Ewelina, 22.06.2024

Adam Zieliński
3/5

Hotel ma dobry standard, ale nie spełnił wszystkich moich oczekiwań. Wydawał się trochę zaniedbany i stary. Mimo to, animacje były na naprawdę wysokim poziomie. Wrażenia z SPA były bardzo pozytywne, szczególnie dzięki Jaafarowi, pracownikowi, który był uśmiechnięty i pozytywny. Polecam wizytę w SPA wszystkim. - Anastasiia, 23.06.2024

Elżbieta Nowakowski
2/5

Pomimo miłej obsługi, stan techniczny i czystość hotelu Delphin El Habib pozostawiały wiele do życzenia. Oceniam je na maksymalnie 3,5 na 10.

Halina Kwiatkowski
4/5

Jedzenie w hotelu było bardzo dobre i różnorodne. Każdego dnia było coś innego do wyboru, co sprawiło, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Mariusz Zieliński
5/5

Jedzenie w hotelu było zróżnicowane i pyszne, każdego dnia miałem możliwość spróbować różnych potraw, co było fantastycznym doświadczeniem kulinarnej podróży.

Tomasz Wieczorek
2/5

Jakość jedzenia w hotelu Delphin El Habib była średnia, a obsługa mimo wszystko dobra. Jednakże warunki i czystość pozostawiały wiele do życzenia.

Krzysztof Lewandowski
4/5

Pomimo że hotel wymagałby pewnego remontu, ogólnie miałem pozytywne wrażenie. Czystość w hotelu była zachowana, a jedzenie było smaczne i zróżnicowane.

Ewa Zieliński
2/5

Mimo atrakcyjnej lokalizacji i miłej obsługi, hotel Delphin El Habib w Tunezji wymaga pilnego remontu i poprawy standardów czystości.

Maria Baran
4/5

Mam nadzieję, że te opinie pomogą Ci w Twoim badaniu. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, daj mi znać

Krzysztof Włodarczyk
5/5

Bardzo miło zostałem przyjęty przez obsługę hotelową, która była pomocna i życzliwa przez cały mój pobyt.

Aleksandra Pawłowski

Jestem Aleksandra, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Specjalizuję się w recenzowaniu różnorodnych produktów, firm i usług. Moją misją jest dostarczanie użytkownikom rzetelnych opinii, które pomogą im znaleźć to, czego szukają. Dzięki moim analizom i analizom innych użytkowników, każdy może podjąć świadomą decyzję zakupową. Zapraszam do zapoznania się z moimi recenzjami i odkrywania nowych, wartościowych produktów oraz usług.

Go up