Opinie o hotelu Drilon w Albanii

Hotel Drilon Albania - Opinie

Hotel Drilon to kameralny hotel położony w mieście Ksamil, Albanii. Jest idealnym miejscem dla osób, które chcą zwiedzić Albanię i cieszyć się pięknem plaż w okolicy. Znajduje się blisko plaży Bora Bora, która zachwyca swoim urokiem i kolorem wody. Ksamil słynie z pięknych plaż nazywanych Albańskimi Karaibami, co sprawia, że jest to popularne miejsce wśród turystów.

Opinie użytkowników na temat hotelu Drilon:

  • Joanna, 20.06.2024: "Nie polecam z powodu właścicieli mało empatycznych, kiepskich i nieświeżych śniadań, przerwania prądu w nocy, braku wifi i ciepłej wody rano."
  • Artur, 16.06.2024: "Kameralny, czysty i dobrze zlokalizowany. Gospodarze wszechobecni, ale nienachalni."
  • Justyna, 16.06.2024: "Pokój bardzo ładny, codzienne sprzątanie, dobre śniadania, blisko plaży i centrum Ksamilu. Ogólnie polecam."
  • Gabriela, 10.06.2024: "Bardzo przyjazny hotel, cichy. Piękna okolica na spacery bogata w zieleń. Dla nas pozytywny wyjazd :)"

Opinie użytkowników

Średnia opinia: 3.86/5.

Piotr Kowalski
3/5

Hotel Drilon jest mały, kameralny i dobrze zlokalizowany. Idealny dla osób, które chcą zwiedzić Albanię i cieszyć się pięknymi plażami w Ksamil. Blisko plaży Bora Bora, która zachwyca swoim urokiem. Polecam również spróbować kuchni albańskiej w restauracjach w okolicy, np. Korali.

Ewa Dąbrowski
2/5

Śniadania były kiepskie i nieświeże, co znacząco wpłynęło na moje doświadczenie pobytu w hotelu Drilon.

Tomasz Dąbrowski
3/5

Nie polecam tego hotelu ze względu na właścicieli mało empatycznych, kiepskie i nieświeże śniadania, wyłączany nocą prąd, brak wifi i ciepłej wody rano.

Kinga Pawłowski
4/5

Gospodarze hotelu są wszechobecni, ale zachowują się bardzo profesjonalnie i nienachalnie.

Maria Adamczyk
4/5

Położenie blisko plaży Bora Bora jest niewątpliwie dużym atutem tego miejsca.

Danuta Król
4/5

Jest to mały, kameralny hotel, który zapewnia przyjemną atmosferę.

Elżbieta Baran
5/5

Okolica obfituje w atrakcje i piękne widoki, co sprawia, że wyjazd do hotelu Drilon jest pełen pozytywnych doznań.

Stanisław Kamiński
5/5

Bliskość hotelu do plaży i centrum Ksamilu sprawia, że jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy.

Andrzej Adamczyk
5/5

Hotel Drilon jest przyjazny i cichy, co pozwala na relaksujący pobyt w pięknej okolicy otoczonej zielenią.

Łukasz Jabłoński
2/5

Nie polecam tego hotelu ze względu na właścicieli, którzy okazali się mało empatyczni i mało pomocni w przypadku problemów.

Halina Rutkowski
2/5

Dodatkowo, irytujące było wyłączanie prądu w nocy, brak ciepłej wody rano i słabe połączenie wifi, co znacznie utrudniło mi komfortowy pobyt.

Renata Wiśniewski
5/5

Hotel Drilon w Albanii jest idealnym miejscem na wakacje dla osób poszukujących kameralnej atmosfery i bliskości do plaży Bora Bora.

Małgorzata Kowalski
4/5

Hotel Drilon w Albanii to doskonałe miejsce na spędzenie wakacji.

Tadeusz Kaczmarek
4/5

Hotel Drilon oferuje czyste pokoje, które są codziennie sprzątane, co jest bardzo cenione.

Tadeusz Pawłowski
5/5

Pokoje w hotelu są bardzo ładne, codziennie sprzątane, a co drugi dzień wymieniane są ręczniki, co sprawia, że pobyt jest komfortowy.

Henryk Majewski

Jestem Henryk, dziennikarz z pasją do pisania recenzji na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Moja praca polega na dzieleniu się rzetelnymi opiniami na temat różnych produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Moje recenzje oparte są na autentycznych doświadczeniach i opinii innych użytkowników, co sprawia, że portal jest niezwykle wartościowym źródłem informacji. Zapraszam do odwiedzania strony i odkrywania, czego szukasz!

Go up