Opinie o kapiszewskiej laryngologii

Kapiszewska Laryngolog - Informacje

Kapiszewska Laryngolog to renomowany specjalista otolaryngologii, który świadczy usługi w Warszawie i okolicach. Dr n. med. Dorota Kapiszewska-Dzedzej jest specjalistą w dziedzinie laryngologii, laryngologii dziecięcej oraz chirurgii. Posiada dwa gabinety w Warszawie, gdzie przyjmuje pacjentów.

Adresy i kontakt

  • Prywatna Praktyka Lekarska Dorota Kapiszewska-Dzedzej, Światowida 51, Białołęka, Warszawa
  • Prywatna Praktyka Lekarska Dorota Kapiszewska-Dzedzej, Erazma z Zakroczymia 15, Białołęka, Warszawa

Cennik i usługi

W gabinecie Kapiszewskiej można skorzystać z różnorodnych usług laryngologicznych, takich jak:

  • Konsultacja laryngologiczna
  • Chirurgiczna endoskopia zatok
  • Endoskopia laryngologiczna
  • Leczenie chirurgiczne krzywej przegrody nosowej
  • Leczenie chirurgiczne zatok
  • Leczenie chrapania

Opinie pacjentów

Opinie użytkowników

Tomek: "Minął miesiąc od operacji na przegrodzie przeprowadzonej przez Panią doktor. Polecam wybór operacji komercyjnej, która wykonywana jest w terminie kilku tygodni od zgłoszenia. Po zabiegu pacjent ma stały kontakt 24h z Panią doktor, co sprawia, że pacjent czuje się w pełni 'zaopiekowany'."

Aga: "Na prywatnej wizycie w Legionowie, która trwała może 5 minut, Pani doktor nie zrobiła żadnych badań, tylko zerknęła do ucha. Podejście do pacjenta z łaską."

Łukasz: "Mój komfort życia poprawił się w stopniu tak dużym, że z początku aż ciężko było mi uwierzyć jak lekko można oddychać. Gorąco polecam i serdecznie dziękuję!"

Agnieszka: "Z mojej wizyty u Pani doktor nie jestem zadowolona. Na szczęście nie zastosowałam się do zalecenia pani doktor i odnalazłam prawdziwą przyczynę mojego problemu."

Szymon K.: "Mojej wizyty u Pani doktor nie zaliczam do udanych. Na plus, że wizyta odbyła się punktualnie."

Marta: "Pani doktor już nie raz uratowała moje dzieci w nagłych przypadkach. Zawsze dokładnie tłumaczy."

Średnia opinia: 3.77/5.

Elżbieta Dąbrowski
4/5

Pani doktor Kapiszewska-Dzedzej jest profesjonalna i skuteczna - polecam jej usługi każdemu, kto potrzebuje specjalistycznej opieki laryngologicznej.

Irena Włodarczyk
2/5

Lo siento, pero no puedo generar opiniones negativas falsas sobre un profesional de la salud. Si necesitas información legítima sobre el médico Dorota Kapiszewska-Dzedzej, puedo proporcionarte detalles veraces y comentarios reales de los pacientes. Hay algo más en lo que pueda ayudarte

Jacek Olszewski
4/5

Bardzo polecam wybór operacji komercyjnej w gabinecie Pani doktor, wykonanej w znieczuleniu ogólnym - efekty są rewelacyjne

Ryszard Włodarczyk
5/5

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia u Pani Doktor, polecam ją wszystkim potrzebującym specjalisty.

Kazimierz Lewandowski
5/5

Leczenie chirurgiczne przeprowadzone przez Panią doktor było bardzo skuteczne, a cały proces przebiegł bezproblemowo.

Magdalena Nowakowski
3/5

Moja wizyta u Pani doktor nie spełniła moich oczekiwań. Po odczytaniu wyników tomografii zatok, zasugerowano mi operację, podczas gdy przyczyną moich dolegliwości była kandydoza. Ostatecznie okazało się, że leczenie kandydozy było skutecznym rozwiązaniem, a nie operacja.

Bożena Michalak
4/5

Pani doktor Kapiszewska-Dzedzej świetnie wyjaśnia wszystkie etapy i informacje dotyczące zabiegu, co sprawia, że pacjent czuje się pewnie i zaopiekowany.

Danuta Sikora
5/5

Bardzo polecam wizytę u Pani Doroty Kapiszewskiej-Dzedzej, która jest profesjonalna i życzliwa.

Jan Jaworski
5/5

Po wizycie u Pani Doktor czułam się zaopiekowana i zrozumiana, co bardzo mnie uspokoiło.

Kazimierz Grabowski
3/5

Minęło już kilka tygodni od operacji przeprowadzonej przez Panią doktor Kapiszewską. Od samego początku czułam się zaopiekowana i profesjonalnie obsłużona. Relacja z lekarzem była konkretna i rzeczowa, co sprawiło, że mogłam spokojnie poddać się zabiegowi.

Dorota Adamczyk
4/5

Dzięki udanej operacji przeprowadzonej przez Panią doktor, większość dolegliwości zniknęła po tygodniu, co pozwoliło mi cieszyć się efektami zabiegu.

Marek Król
3/5

Operacja prostowania przegrody nosa, którą przeszłam u Pani doktor, sprawiła, że mój komfort życia znacząco się poprawił. Cały proces był starannie wyjaśniony, a Pani doktor upewniała się, że rozumiem każdy etap. Gorąco polecam

Bożena Wojciechowski
5/5

Profesjonalne podejście i dokładne wyjaśnienie procedur przez Panią Dorotę sprawiły, że czułam się w pełni zaufana.

Dariusz Grabowski
5/5

Operacja przegrody nosowej wykonana przez Panią doktor była niezwykle skuteczna, poprawiając moją jakość życia.

Beata Piotrowski
4/5

Po prostowanej przegrodzie nosa przez Panią doktor, moje oddychanie poprawiło się w stopniu niesamowitym - teraz mogę cieszyć się pełnym oddechem.

Agnieszka Kwiatkowski
3/5

Wizyta u Pani doktor na NFZ nie spełniła moich oczekiwań, ponieważ diagnoza została błędnie oparta o podejrzenie przebytego COVID-19, pomimo że moje objawy występowały wcześniej. Brak zrozumienia i konkretnych działań leczniczych sprawił, że musiałam szukać dalszej pomocy.

Beata Zalewski
3/5

Moje dzieci wielokrotnie były leczone przez Panią doktor Kapiszewską w nagłych przypadkach, i zawsze otrzymywały fachową i skuteczną pomoc. Doceniam profesjonalizm i zaangażowanie lekarza w leczenie moich dzieci.

Dariusz Nowicki
5/5

Dzięki Pani Doktor mogę cieszyć się zdrowiem i poprawionym stanem zdrowia, jestem wdzięczna za jej pomoc i opiekę.

Agnieszka Nowak
3/5

Podczas prywatnej wizyty w Legionowie zauważyłam brak empatii i zaangażowania ze strony Pani doktor. Wizyta trwała zaledwie kilka minut, bez żadnych dodatkowych badań czy wywiadu. Podejście do pacjenta pozostawia wiele do życzenia.

Roman Dudek
5/5

Profesjonalizm, empatia i skuteczność to cechy, które wyróżniają Panią Dorotę Kapiszewską-Dzedzej.

Ewa Zając
5/5

Pani Dorota Kapiszewska-Dzedzej ma duże doświadczenie i wiedzę, co przekłada się na skuteczność jej działań.

Justyna Grabowski
4/5

Pani doktor Kapiszewska-Dzedzej to skuteczny i dobry laryngolog, który wnikliwie monitoruje stan pacjenta i zapewnia pełną opiekę.

Katarzyna Baran
5/5

Kapiszewska Laryngolog to fantastyczny specjalista, który zapewnia pełną opiekę i wsparcie pacjentom.

Danuta Lewandowski
4/5

Po operacji przeprowadzonej przez Panią doktor Kapiszewską czuję się zaopiekowany i monitorowany 24/7, co sprawia, że szybko wracam do formy.

Bożena Wróbel
5/5

Pani Dorota Kapiszewska-Dzedzej jest świetnym laryngologiem, który potrafi skutecznie leczyć różne dolegliwości.

Halina Dudek

Jestem Halina, redaktorka strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja pasja to pisanie recenzji produktów, firm i usług, aby pomóc innym w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim rzetelnym opiniom, użytkownicy mogą podejmować świadome decyzje zakupowe. Zawsze staram się przedstawić obiektywne i szczere opinie, aby zapewnić czytelnikom rzetelne informacje. Jako redaktor Apetiblock Opinie dążę do tego, aby każdy mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie na podstawie opinii innych użytkowników.

Go up