Opinie o ortopedzie Grzegorza Inglota

Grzegorz Inglot - Ortopeda

Grzegorz Inglot to ceniony ortopeda praktykujący w Rzeszowie. Posiada bogate doświadczenie oraz pozytywne opinie pacjentów, co potwierdza jego wysoką skuteczność w leczeniu schorzeń układu ruchu.

Informacje o Grzegorzu Inglocie

Grzegorz Inglot jest lekarzem specjalizującym się w ortopedii. Jego gabinet znajduje się pod adresem: Przychodnia Rehabilitacyjno-Lecznicza Rena Spółdzielnia, ul. Dziewiarska Rejtana 10, Rzeszów.

Opinie pacjentów

  • Agata J.M. - "Szczerze polecam pana doktora, jest kompetentnym ortopedą, doprowadził moje kolano na równą, po wielu zwichnięciach rzepki podjął się poważnej rekonstrukcji mojego stawu. Pan doktor zawsze miły i odpowiada na każde pytania, z całego serca polecam."
  • Sabina - "Cudowny lekarz. Polecam z czystym sumieniem. Zaangażowany, kompetentny, uprzejmy. Wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Operował syna na Szewska klatkę i wszystko super. Bardzo, bardzo dziękujemy za profesjonalizm."
  • Wiktoria - "Jestem bardzo zadowolona z wizyty z córką. Pan doktor dokładnie bada dziecko, wszystko tłumaczy. Ma przyjazne podejście do małego pacjenta. Polecam!"
  • Agnieszka - "Dziękuję za szczegółowy opis stóp syna! Dzięki lekarzowi wreszcie zrozumiałam z jakimi stopami mamy do czynienia."
  • Martyna - "Najlepszy ortopeda z jakim miałam do czynienia. Po artroskopii kolana i rekonstrukcji stawu skokowego nogi są jak nowe. Pełen profesjonalizm, rzetelne wyjaśnienie problemu i procesu zabiegowego."

Średnia opinia: 4.37/5.

Dorota Zieliński
4/5

Paweł Wojciechowski
5/5

Dzięki szczegółowemu opisowi stóp syna, wreszcie zrozumieliśmy, z jakimi problemami mamy do czynienia, dziękujemy za tę pomoc.

Dariusz Kozłowski
5/5

Jego uprzejme podejście i gotowość do odpowiedzi na wszystkie pytania sprawia, że czuję się zawsze komfortowo podczas wizyt.

Elżbieta Dudek
5/5

Po artroskopii kolana i rekonstrukcji stawu skokowego, moja noga jest jak nowa, dzięki profesjonalizmowi pana doktora.

Ryszard Pawłowski
5/5

Po zabiegu u pana doktora moja stopa przeszła ogromną zmianę na plus, jestem bardzo zadowolony z efektów.

Małgorzata Baran
2/5

Anna Wróbel
5/5

Operacja przeprowadzona przez pana doktora na moim synu przebiegła doskonale, jesteśmy bardzo wdzięczni za profesjonalizm i zaangażowanie.

Henryk Rutkowski
5/5

Pan doktor Inglot jest niezwykle kompetentnym ortopedą, który skutecznie naprawił moje zwichnięte kolano i przeprowadził rekonstrukcję stawu.

Halina Szymański
5/5

Podczas wizyty z córką, pan doktor dokładnie badał dziecko i tłumaczył nam każdy krok, co bardzo nas uspokoiło.

Katarzyna Olszewski
5/5

Odwiedziłem wielu ortopedów, ale dr. Inglot zdecydowanie wyróżnia się swoją wiedzą i podejściem do pacjenta.

Marianna Kamiński
5/5

Wspaniały lekarz z wielkim sercem, dzięki niemu mogę normalnie funkcjonować i żyć jak zdrowy człowiek.

Łukasz Zając
5/5

Polecam pana doktora Inglota z całego serca, to naprawdę wyjątkowy specjalista w swojej dziedzinie.

Henryk Pawłowski
5/5

Lekarz złożył mi rękę i teraz jestem jak nowy, jego profesjonalizm zasługuje na najwyższe uznanie.

Halina Dudek

Jestem Halina, redaktorka strony internetowej Apetiblock Opinie. Moja pasja to pisanie recenzji produktów, firm i usług, aby pomóc innym w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki moim rzetelnym opiniom, użytkownicy mogą podejmować świadome decyzje zakupowe. Zawsze staram się przedstawić obiektywne i szczere opinie, aby zapewnić czytelnikom rzetelne informacje. Jako redaktor Apetiblock Opinie dążę do tego, aby każdy mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie na podstawie opinii innych użytkowników.

Go up