Recenzje i opinie o meblach

O i Meble - Opinie i Informacje

i Meble to sklep internetowy oferujący szeroki wybór mebli do różnych pomieszczeń. Firma ta cieszy się popularnością wśród klientów poszukujących wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach.

Kategorie produktów dostępne w i Meble:

 • AGD
 • Artykuły Medyczne
 • Artykuły Zoologiczne
 • Biuro
 • Dla Dzieci
 • Dom
 • Erotyka
 • Film i Muzyka
 • Foto
 • Gry
 • Hobby
 • Komputery
 • Książki
 • Militaria
 • Motoryzacja
 • Odzież i Obuwie
 • Ogród
 • Pozostałe
 • RTV
 • Sport
 • Telefony
 • Zdrowie i Uroda
 • Zegarki i biżuteria
 • Żywność

W i Meble znajdziesz produkty w wielu kategoriach, zapewniając pełne zadowolenie klientów z ich zakupów.

Opinie użytkowników

Anna: 5.0 | Dużo komentarzy jest tu negatywna. Zamówiłam komodę w środę 18 maja. W poniedziałek dostałam maila, że towar jest przygotowany do wysłania. W sobotę rano kurier dostarczył mi mebel. Towar w komplecie, bez uszkodzeń, taki jaki chciałam. I cena też przystępna. Jestem bardzo zadowolona.

Marcin: 4.8 | Większość komentarzy jest tutaj negatywna, więc albo coś się zmieniło w sklepie albo po prostu jestem szczęściarzem;) Nie mam żadnych zastrzeżeń co do realizacji zamówienia oraz do samego kontaktu ze sklepem.

Kinga: 1.5 | Absolutnie nie polecam. 9.11.2021 zamówiłam szafkę rtv. Przesyłka dotarła po 3 tygodniach, ale przyszła niekompletna - brak części do montażu typu śruby, prowadnice itp.

Piotrek: 4.5 | Zamówiłem w tym sklepie komplet mebli do sypialni. Meble LENART Dentro. Meble otrzymałem wcześniej niż deklarował sprzedawca. Meble dobrze zapakowane bez uszkodzeń.

Ewelina: 1.0 | Niestety dołączam do niezadowolonych klientów. Po rezygnacji z zamówienia(po zakupie okazało się że będziemy czekać na meble 3 miesiace).

Marcin: 3.5 | Od złożenia zamówienia do otrzymania mebli minął miesiąc. Kontakt z firmą mailowy ok, telefoniczny trochę gorzej. Mebel zapakowany dobrze i bez uszkodzeń.

Krzysztof: 1.3 | Próba zakupu przez tę platformę co całkowita porażka. Orientacyjny termin realizacji podany w momencie składania zamówienia, około 2 tygodnie.

Nainy: 1.0 | Kontak z tym sklepem jest totalnym dnem. Zamówilam szafke w październiku 2020r. gdzie po 2 tyg. oczekiwania moja paczka zostala ZAGUBIONA.

Tadzio: 1.5 | W m/cu listopadzie 2020 r. zamówiłem oraz zapłaciłem za meble , które reklamował sklep na swojej stronie internetowej. Dostawa mebli dotarła w m/cu grudniu 2020 r.

Średnia opinia: 3.75/5.

Renata Zieliński
2/5

Sklep Imeble.eu nie zapewnia odpowiedniego wsparcia klienta, a kontakt z nimi jest utrudniony. To sprawia, że doświadczenie zakupowe jest bardzo stresujące i nieprzyjemne.

Tadeusz Majewski
4/5

Polecam sklep Imeble.eu ze względu na solidną realizację zamówienia, atrakcyjne ceny i profesjonalne podejście do klienta.

Tomasz Jaworski
4/5

Meble były solidnie zapakowane i przetrwały transport bez uszczerbku, co świadczy o profesjonalizmie sklepu.

Magdalena Mazur
2/5

Orientacyjny termin realizacji zamówienia w Imeble.eu wynosił 2 tygodnie, jednak ostatecznie czekałem na meble ponad miesiąc. To nie do zaakceptowania i bardzo nieprofesjonalne podejście.

Kazimierz Sikora
4/5

Zamówiłam komodę w sklepie i mebel został dostarczony szybko i bez uszkodzeń, zgodnie z moimi oczekiwaniami.

Joanna Nowak
5/5

Moje doświadczenie z zakupem kompletu mebli do sypialni w sklepie i meble było pozytywne. Meble otrzymałem wcześniej niż zakładał sprzedawca, solidnie zapakowane i bez uszkodzeń. Kontakt mailowy ok, telefoniczny trochę gorzej. Mimo drobnych niedociągnięć, jestem zadowolony z zakupów.

Małgorzata Wojciechowski
2/5

Kontakt z sklepem Imeble.eu był bardzo słaby, zarówno telefoniczny, jak i mailowy. Trudno było uzyskać jakąkolwiek informację na temat zamówienia.

Michał Wójcik
5/5

Niestety, dołączam do grona niezadowolonych klientów sklepu i meble. Mój zakup szafki rtv okazał się kłopotliwy - przesyłka dotarła po 3 tygodniach, ale była niekompletna. Sklep tłumaczył opóźnienia u producenta, co nie usprawiedliwia sprzedawania wybrakowanego towaru. Nie polecam.

Roman Stępień
2/5

Zamówiłem szafkę RTV w sklepie Imeble.eu, a przesyłka dotarła po 3 tygodniach, ale przyszła niekompletna - brak części do montażu. To jest niedopuszczalne i bardzo frustrujące.

Piotr Rutkowski
5/5

Jako klientka, zamówiłam komodę w sklepie i meble i jestem bardzo zadowolona z szybkości realizacji zamówienia oraz bezproblemowej dostawy. Mebel był dokładnie taki, jak chciałam, w komplecie i bez uszkodzeń. Cena również była przystępna. Polecam

Mariusz Nowak
5/5

W moim przypadku zakup przez sklep i meble okazał się kompletną porażką. Termin realizacji się wydłużył, kontakt telefoniczny był niemożliwy, a ostateczny zwrot pieniędzy po rezygnacji z zamówienia również opóźnił się. Nie polecam.

Joanna Nowicki
5/5

Muszę się sprzeciwić większości negatywnych opinii o sklepie i meble. Mój kontakt ze sklepem był bardzo pozytywny, a zamówione meble - komody i regał - dotarły do mnie przed planowanym terminem. Solidne opakowanie, precyzyjne oznaczenia elementów do montażu - wszystko sprawiło, że jestem bardzo zadowolony z zakupów. Polecam z czystym sumieniem.

Dorota Mazur
3/5

Niestety, dołączam do osób niezadowolonych z obsługi sklepu. Mój zakup okazał się koszmarem - meble dostarczone były niekompletne, kontakt z sklepem był problematyczny, a rozpatrzenie reklamacji trwało zbyt długo. Nie polecam tego sklepu ze względu na brak profesjonalizmu i słabą obsługę klienta.

Bożena Wróbel
4/5

Numeracja elementów mebla ułatwiła montaż, co było miłym zaskoczeniem i dodatkowym plusem.

Kinga Zalewski
4/5

Cena mebla była przystępna, co dodatkowo zwiększa moje zadowolenie z zakupu.

Marek Adamczyk
4/5

Meble były dobrze zapakowane, co zapobiegło ewentualnym uszkodzeniom podczas transportu.

Tomasz Wojciechowski
4/5

Pomimo niekorzystnych opinii innych klientów, moje doświadczenie z zakupem w sklepie Imeble.eu było bardzo pozytywne.

Tomasz Kaczmarek
5/5

Mój zakup mebli w sklepie i meble okazał się kłopotliwy. Meble dotarły niekompletne i kontakt z obsługą klienta był utrudniony. Proces reklamacji nie był satysfakcjonujący, co sprawiło, że nie polecam tego sklepu.

Krzysztof Stępień
5/5

Kontakt z sklepem i meble był bardzo niezadowalający. Moja szafka została dostarczona uszkodzona, a proces reklamacji był skomplikowany i niezbyt przyjazny dla klienta. Nie polecam tego sklepu ze względu na problemy z jakością towaru i obsługą klienta.

Michał Malinowski
3/5

Zgadzam się z pozytywnymi komentarzami. Zamówiłem kilka mebli i zostałem mile zaskoczony szybkością realizacji zamówienia oraz jakością mebli. Cena była również przystępna, dlatego jestem zadowolony z moich zakupów.

Grzegorz Wójcik
4/5

Kontakt telefoniczny z sklepem był skuteczny, co ułatwiło mi rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Tomasz Woźniak
5/5

Muszę przyznać, że moje doświadczenie z zakupem mebli w sklepie i meble było pozytywne. Realizacja zamówienia trwała miesiąc, meble dotarły bez uszkodzeń i bez problemu można było zmienić adres dostawy. Pomimo długiego oczekiwania, jestem zadowolony z jakości mebli.

Marcin Wróbel
2/5

Po rezygnacji z zamówienia w Imeble.eu i wysłaniu formularza odstąpienia od umowy, nadal nie otrzymałem zwrotu pieniędzy po trzech tygodniach. To jest kompletnie nieakceptowalne.

Wojciech Wójcik
4/5

Kontakt mailowy ze sklepem był sprawny, co pozytywnie wpłynęło na cały proces zakupu.

Marek Wójcik
4/5

Mimo długiego czasu oczekiwania na dostawę, otrzymałem zamówienie wcześniej niż się spodziewałem, co było miłym zaskoczeniem.

Roman Szymański
4/5

Sklep Imeble.eu dostarczył meble zgodnie z moimi oczekiwaniami, co sprawiło mi dużą satysfakcję.

Beata Kaczmarek
3/5

Choć większość opinii jest negatywna, moje doświadczenie z zakupem mebli w tym sklepie było pozytywne. Meble zostały dostarczone przed planowanym terminem, dobrze zapakowane i bez uszkodzeń. Kontakt ze sklepem był sprawny, dlatego polecam zakupy w i meble.

Ewa Nowicki
2/5

Meble zamówione w Imeble.eu okazały się być niekompletne i uszkodzone. Pomimo składanej reklamacji, nie uzyskałem satysfakcjonującej odpowiedzi ani rozwiązania.

Henryk Majewski

Jestem Henryk, dziennikarz z pasją do pisania recenzji na stronie internetowej Apetiblock Opinie. Moja praca polega na dzieleniu się rzetelnymi opiniami na temat różnych produktów, firm i usług, aby pomóc użytkownikom w podjęciu właściwej decyzji zakupowej. Moje recenzje oparte są na autentycznych doświadczeniach i opinii innych użytkowników, co sprawia, że portal jest niezwykle wartościowym źródłem informacji. Zapraszam do odwiedzania strony i odkrywania, czego szukasz!

Go up