Opinie na temat zastrzyku G Shot

G Shot Opinie

G Shot to innowacyjny zabieg medyczny, który ma na celu zwiększenie przyjemności seksualnej u kobiet poprzez powiększenie punktu G. Zabieg ten polega na podaniu zastrzyku, najczęściej kwasu hialuronowego, w okolicę punktu G, co może przyczynić się do poprawy odczuwania orgazmów.

Najpopularniejsze zabiegi

  • Blefaroplastyka
  • Korekcja uszu
  • Korekta nosa
  • Labioplastyka
  • Lifting twarzy
  • Liposukcja
  • Plastyka brzucha
  • Powiększanie biustu
  • Usuwanie znamion
  • Zmniejszenie biustu

Opinie użytkowników

Historie o zabiegu Powiększenie punktu G:

1. Zastrzyk G-shot okazał się strzałem w 10! Po kilkunastu latach współżycia przestałam odczuwać orgazmy. Było to dla mnie trudne doświadczenie, ponieważ, nie ukrywajmy, to bardzo ważna dziedzina mojego życia. Po rekomendacji przyjaciółki udałam się do doktora Tomasza Basty i po konsultacji. (mariolakwar)

2. Zabieg powiększania punktu G - Jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu zabiegu jak i z konsultacji. Pani doktor wytłumaczyła dokładnie "o co chodzi z tym punktem" więc nie obiecywała fajerwerków, tylko jasno przedstawiła plusy i minusy. Na zabieg się zdecydowałam i to był. (marta_k702720)

3. O-shot - przywrócił orgazm po porodzie - Po porodzie orgazm zanikł, staraliśmy się z mężem na wszystkie sposoby, ale niestety dalej nic. Powiedziałam o tym Panu Doktorowi podczas wizyty kontrolnej a on uspokoił mnie i uświadomił, że nie jestem pierwszą pacjentką, która przychodzi do. (Ang52)

Średnia opinia: 3.88/5.

Tadeusz Mazur
5/5

Doktor Kałamacki wykonał u mnie zabieg G-shot i jestem bardzo zadowolona z rezultatów - polecam go wszystkim, którzy szukają profesjonalnej i empatycznej opieki medycznej.

Dorota Dudek
5/5

Po porodzie straciłam zdolność do odczuwania orgazmu, ale dzięki zabiegowi O-shot znów mogę cieszyć się pełnią przyjemności podczas intymnych chwil.

Monika Nowak
4/5

Aleksandra Górski
5/5

Ogólnie rzecz biorąc, doświadczenie z zabiegiem powiększenia punktu G było bardzo pozytywne i polecam każdemu, kto boryka się z podobnymi problemami.

Ryszard Rutkowski
5/5

Pani doktor dokładnie wytłumaczyła mi wszystkie aspekty zabiegu, co sprawiło, że czułam się pewnie i świadoma decyzji.

Tadeusz Lewandowski
2/5

Nie polecam zabiegu G-shot, który miał na celu powiększenie punktu G. Po kilkunastu latach współżycia przestałam odczuwać orgazmy, więc zdecydowałam się na ten zabieg, ale niestety nie przyniósł on oczekiwanych rezultatów. Mimo obietnic lekarza, nie doświadczyłam poprawy mojego życia seksualnego. Dodatkowo, koszt zabiegu był dość wysoki, a efekty niezadowalające. W rezultacie, całe doświadczenie było dla mnie rozczarowaniem.

Magdalena Pawłowski
5/5

Ostatnio zdecydowałam się na zabieg G-shot i nie mogłam być bardziej zadowolona z efektów To był strzał w dziesiątkę

Tomasz Mazur
3/5

Jerzy Pawłowski
5/5

Polecam zabieg O-shot wszystkim kobietom, które borykają się z brakiem satysfakcji seksualnej - to naprawdę może zmienić wszystko

Aleksandra Pawłowski

Jestem Aleksandra, ekspert z portalu Apetiblock Opinie. Specjalizuję się w recenzowaniu różnorodnych produktów, firm i usług. Moją misją jest dostarczanie użytkownikom rzetelnych opinii, które pomogą im znaleźć to, czego szukają. Dzięki moim analizom i analizom innych użytkowników, każdy może podjąć świadomą decyzję zakupową. Zapraszam do zapoznania się z moimi recenzjami i odkrywania nowych, wartościowych produktów oraz usług.

Go up